Në këtë listë prin Lëvizja Vetëvendosje me 136 mijë e 508 euro sipas publikimit të KDI-së. Rezervoni me ne dhe përfitoni oferta fantastike. ‘Bileta e vdekjes’, sa kushton sjellja e një të vdekuri jashtë vendit, për ta varrosur në Kosovë? Qëllimi dhe vizioni ynë për të ardhmen është që të vazhdojmë me përvojen tonë në ofrimin e shërbimeve korrekte, cilësore dhe me përgjegjesi të plotë duke udhëhequr në këtë treg. Në prag të ndeshjes futbollistike mes Kosovës dhe Republikës Çeke, në rrjetet sociale vazhdojnë të shpallen bileta në shitje me çmime shumfish më të … Regjisori i njohur nga Kosova, Fatos Berisha njihet si mbështetës i madh i kombëtares së Kosovës, madje ai bënë pjesë në grupin e tifozëve ‘Dardan’ dhe është i pranishëm në secilën ndeshje ku luan Kosova. bileta autobusi per kosove; agjensi belleair; agjensi fluturimesh belleair; agjensi udhetimesh lushnje; tirana bologna belleair oraret e nisjes per bolonia me 01 04 2013; bel air oraret; www belleair prishtina; bileta aeroplani online; bileta avioni prishtine Milano; agjensi udhetimi tirane; SKYEXPRESS - Fluturime ne PRISHTIN - DÜSSELDORF - MÜNCHEN, Rezervo Online, oferta te volitshme ne Kosova Sjellja e kufomave të të afërme që vdesin jashtë Kosovës, po u kushton shtrenjtë kosovarëve. Tirane - Gjermani - Tirane. Sipas prokurorit publik Andrea Brodbeck, të akuzuarit e dinin këtë dhe megjithatë ata shisnin ende bileta avioni. Qytetet Kryesore. www.ffk-kosova.com është faqja zyrtare e Federatës së Futbollit të Kosovës 350 CHF. FFK përmes platformës së shitjes së biletave onlone ka vazhduar edhe për dy ndeshjet me Danimarkën (miqësore) dhe Bullgarinë e vlefshme për kualifikimet për Euro […] … 7. Ato bileta … NISJA E RADHËS NGA KOSOVA PËR ZVICËR BËHET MË 13 JANAR 2021 ⏰ Nisjet nga Kosova organizohen nga: Pejë (stacion) Nisja në ora 6:00 Sipas prokurorit publik Andrea Brodbeck, të akuzuarit e dinin këtë dhe megjithatë ata shisnin ende bileta avioni. Dhe madje, bileta false. Për çmimet e transportit nga shtetet ku ka më shumë shqiptarë dhe procedurat për sjelljen e kufomave në Kosovë, kanë dhënë detaje kompanitë e funeraleve. Sjellja e kufomave të të afërme që vdesin jashtë Kosovës, po u kushton shtrenjtë kosovarëve. Gjykata i liroi ata për shkak të një gabimi të zyrës së prokurorit publik në Basel-Stadt. 11:54, 07/01/2021. Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. ... Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per … Ashtu siç ishte bërë e ditur që një pjesë e biletave për ndeshjen Kosovë – Azerbajxhan do të dalin online, ashtu ka ndodhur. Agjensia nuk eshte e detyruar te coje pasagjeret ne vendet ose ne ate pjese rruge qe nuk eshte shenuar ne bilete. Që nga e hëna, tre persona janë gjykuar nga Gjykata Penale e Bazelit për përfshirjen e tyre në shitjen e biletave të rreme të fluturimit për në Kosovë, shkruan 20minuten.ch. Tifozët që duan ta përcjellin ndeshjen mes Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Malit të Zi në stadiumin “Fadil Vokrri”, mund të blejnë bileta duke nisur nga … Kështu, gjykata në fjalë ka liruar tre të akuzuarit, […] Refuzuan të dëshmojnë Sipas prokurorisë, të pandehurit kanë lëshuar gjithsej 463 bileta … Tirane - Itali ( Detare & Tokesore ) Tirane - Itali - Tirane ( Tokesore). Pyetjet në lidhje me prenotimin e biletave të avionëve? Për “biletën e vdekjes”, ata po shpenzojnë deri në 3 mijë e 500 euro. Sjellja e kufomave të të afërme që vdesin jashtë Kosovës, po u kushton shtrenjtë kosovarëve. Fluturime per Kosove dhe udhetim me autobus per Prishtine, Tirane, Shkup. Dhe madje, bileta false. “Çdo person paraprakisht duhet të … Për çmimet e transportit nga shtetet ku ka më shumë shqiptarë dhe procedurat për sjelljen e kufomave në Kosovë, kanë dhënë detaje kompanitë e funeraleve. Më lirë se kurrë. Bileta ajrore të Germany. Shumë prej qytetarëve kanë mbetur pa bileta ndërkohë që kjo ka nxitur stërshitësit të përfitojnë nga ky rast përmes tregut të zi. Bileta Autobusi ne Turqi Bileta Autobusi ne Greqi Bileta Autobusi ne Shqiperi Bileta Autobusi ne Gjermani Bileta Autobusi ne Kosove Bileta Autobusi ne Bullgari Bileta Autobusi ne Itali Bileta Autobusi ne Mali Zi. Gjykata i liroi ata për shkak të një gabimi të zyrës së prokurorit publik në Basel-Stadt. Çmimet e biletave pritet të jenë të njëjta me të ndeshjeve të kaluara. 600 CHF. Sherbim korrekt e profesional Iliria Agentur +49/234-387431, 0179-5091634 inkl. Për shfrytëzimin e sistemit paraprakisht bëhet kontrata ku definohet përqindja e fitimit dhe kushtet tjera nëse aplikohen të cilat rregullohen me marëveshje tjetër SUPER OFERTË - Bileta Autobusi Vetëm 90chf KOSOVË - ZVICËR UDHËTIMI REALIZOHET ME AUTOBUS SUPER KOMOD # Zurich, # StGallen, # Will, # Luzern, # Bellinzona, # Bern, # Olten, # Basel, # Lausanne, # Geneve, etj. Për “biletën e vdekjes”, ata po shpenzojnë deri në 3 mijë e 500 euro. Udhetime me Autobus ( Gjermani Kosovë )- FidaniTours është kompani private e cila merret me shërbimeve të ndryshme të udhëtimeve duke ju ofruar një shërbim korrekt dhe cilësor. Më poshtë kemi prezantuar listën e relacioneve përmes të cilave ju mund të bëni edhe rezervimin online të biletave Sistemi i rezervimeve i ofron secilit agjent mundësinë për të shitur bileta online. aranzhmane si dhe Lundrime me traget. Subscribing allows you to get site updates. Bileta / Udhetime Skara per grill.me prush +383 45 267 601. Pas VV-së rreshtohet PDK-ja me 70 mijë e 986 euro, AAK-ja me 45 mijë e 255 euro, Nisma me 42 mijë e 044 euro dhe Lista Serbe me 40 mijë e 255 euro. GENEVA - PRISHTINA. Njëkohësisht në telefona mobilë dhe në kompjuterë, qindra e mijëra kosovarë kanë tentuar të … Bileta Avioni Fluturime Aeroplani per Tirane & nga Tirana per Londer, Bruksel, Milano, Turqi, Prishtine, Dortmund, Kosove, Shqiperi, Stamboll Biletat për ndeshjen e 17 nëntorit mes Kosovës dhe Anglisë në “Fadil Vokrri” i kishin shqetësuar tifozët anglezë, të cilët prisnin në ankth njoftime për këto bileta. Biletat kanë dalë në shitje nga ora 12:30, ndërkohë Federata e Futbollit e Kosovës ka njoftuar edhe për rregullat e blerjes së biletave. Sipas asaj që figuron në Tiks.app, kanë mbetur vetëm edhe 3150 bileta për t’u shitur për këtë ndeshje, apo thënë ndryshe 70 për qind e biletave janë shitur. Për “biletën e vdekjes”, ata po shpenzojnë deri në 3 mijë … tatimi dhe taksat Pushime në rivierat më të mira në Shqipëri dhe Turqi. Kur dihet se deri në zhvillimin e ndeshjes kanë mbetur edhe një javë, pritet që të gjitha biletat të shiten. Your email address will be kept private. Refuzuan të dëshmojnë Sipas prokurorisë, të pandehurit kanë lëshuar gjithsej 463 bileta … Së fundmi, temë aktuale ka qenë problemi që kishin qytetarët për të siguruar ndonjë biletë për ndeshjen Kosovë-Angli, pasi u […] Megjithatë, tani ata janë ndarë të kënaqur me 752 biletat që u janë ndarë atyre, me çmim prej pesë eurosh. Zurich - Prishtinë e Gjenevë - Shkup Takimi zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Rinori Travel GmbH - Fluturime ne PRISHTIN - ZÜRICH - SHKUP - SKOPJE - BASEL: Flugticket KOSOVO SCHEIZ, Rezervo Online, Online Flugbuchen nach Kosova. Bileta më e shtrenjtë është ajo VIP, që kushton 80 Euro”, tha Ademi. ... BILETA AVIONI, PAKETA TURISTIKE , AGJENCI UDHETIMI , … Kosovarët, në tentime të dëshpëruara për të blerë bileta për Kosovë-Angli. Shitja e biletave për ndeshjen kualifikuese për “Euro 2020”, Kosovë – Bullgari, ka nisur sot (e hënë) më 11 mars dhe janë shitur brenda dy orëve mbi 11 mijë bileta. Nëpërmjet një njoftimi në faqen e tyre zyrtare, Federata e Futbollit të Kosovës ju ka bërë thirrje tifozëve që të mos bëjnë rezervime për fluturime dhe hotele për shkak të numrit të vogël të biletave. 5. Federata e futbollit të Kosovës ka njoftuar sot publikun rreth biletave për ndeshjen Kosovë – Çeki. Subscribe To My Website. Intertours mbanë linjën e rregullt Zvicerr - Kosovë - Zvicerr. 190 CHF. Pushime. Para … Bileta aeroplani. Punojm skara te llojeve te ndryshme kjo ne foto qe duket tash eshte punuar eshte model kofer kembe mbanë linjat e rregullta nga Kosova për në Gjermani dhe anasjelltas përmes shteteve Serbi, Hungari dhe Austris. Jemi kompani e specializuar që ofrojmë shërbime cilësor në transportin rrugor të pasagjerëve me autobusa modern në shumë vende evropiane 6. Para […] Tirane - Kosove - Tirane. “Bileta për ndeshjen Kosovë – Angli do të shiten me çmime të njëjta sikurse të ndeshjeve të kaluara, pra bileta më e lirë, ajo në Veri dhe Jug, do të jetë 5 Euro, në Lindje do të jenë 10 dhe 15 Euro, ndërsa në Perëndim 15 dhe 20 Euro. Në muajin pasues, kontrata me kompaninë charter kishte skaduar, transmeton albinfo.ch. Kur dihet se deri në zhvillimin e ndeshjes kanë mbetur edhe një javë, pritet që të gjitha biletat të shiten. Sot do të dalin në shitje biletat e ndeshjes kualifikuese për Kampionatin Evropian 2020, Kosovë – Çeki. Në muajin pasues, kontrata me kompaninë charter kishte skaduar, transmeton albinfo.ch. Që nga e hëna, tre persona janë gjykuar nga Gjykata Penale e Bazelit për përfshirjen e tyre në shitjen e biletave të rreme të fluturimit për në Kosovë, shkruan 20minuten.ch. Bileta nuk kthehet, mund te behet shtyrja e udhetimit ne marreveshje me agjensine 3 dite para skadences se biletes. Biletë Një drejtim duke filluar nga 99 CHF. Lundrime me traget. Barileva Turist Sh.p.k. Sipas asaj që figuron në Tiks.app, kanë mbetur vetëm edhe 3150 bileta për t’u shitur për këtë ndeshje, apo thënë ndryshe 70 për qind e biletave janë shitur. Mundohuni të prenotoni vetëm bileta të lira ajrore, nëse është e nevojshme, ekipi ynë do tju ndihmojë. Kontaktoni ekipin e aviobilet.com për ndihmë. 220 CHF. Bileta kthyese me autobus për Kosovë vetëm. Rezervime me traget drejt Shqipërisë dhe anasjelltas.