tatimi dhe taksat. Fluturime të lira për në Pristina, Serbia (RS) PRN Jeni duke kërkuar për fluturime më të lira në Pristina, (RS) PRN ? Fluturime per Prishtine. Rezervo dhe paguaj online dhe sigurte me kartele krediti. 0 comments. Air Munich - Günstige Charterflüge von der Schweiz und von Deutschland nach Kosovo - Zürich, PRishtina - Skopje 089 41 616 693 061 588 0507 072 051 88 93 04654 30 680 038 410 666 Hilfe Kur eshte koha per te kerkuar fluturime drejt Prishtin se qe pershtaten me pritjet dhe axhenden tuaj, mos kerkoni me shume mjafton te kontaktoni ne nje nga opsionet qe ne ofrojme ne faqen tone dhe ne do ju ofrojme bileta avioni per ne Prishtin me cmime me te lira. Fly Dardania, Pristina Picture: Fluturime Dyshe - Check out Tripadvisor members' 2,639 candid photos and videos of Fly Dardania direkt me 20+6kg bagazh. AVIO PRISHTINA - Fluturime ne PRISHTIN - DÜSSELDORF - MÜNCHEN, Rezervo Online, oferta te volitshme ne Kosova. Dailymotion is de beste manier om de meest populaire video's over eurokoha prishtine te vinden, bekijken en delen. Deutsch English. Gjithsej do të ketë 6 fluturime në nisje […] DITURIA GmbH - Fluturime nga Düsseldorfi, Stuttgart, München, Basel, Hannover, Hamburg - Prishtina, Tirana dhe Shkup Nga keto qytete te Gjermanise, Zvicrres, Italise dhe Anglise ofrojme fluturime te rregullta per ne Kosove: » Düsseldorf-Prishtine, çdo dite Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Ask. Fluturime të sigurta dhe komode drejt Prishtinës, Tiranës, Shkupit dhe Ohërit. Stuttgart - Prishtine nga 195 €, kthyse. Air Prishtina ju ofron fluturime direkte nga Evropa per ne Prishtine, Shkup, Oher dhe Tirane Post Conto: IBAN: CH12 0900 0000 8702 9188 4. Credit Suisse: IBAN: CH43 0483 5175 1167 0100 0 Te merkuren => bit.ly/DUSPRNWE Te stunen =>bit.ly/DUSPRNSA Te dielen =>bit.ly/DUSPRNSU. Rinori Travel GmbH - Fluturime ne PRISHTIN - ZÜRICH - SHKUP - SKOPJE - BASEL: Flugticket KOSOVO SCHEIZ, Rezervo Online, Online Flugbuchen nach Kosova. 100% Upvoted. Fluturimet per Prishtine ? Rezervo tani. Më lirë se kurrë. Tollovi në Aeroportin e Bazelit: Vetëm mbrëmë, 4 fluturime për në Prishtinë. Ballina Kontakti. Eurokoha Prishtine - Dailymotion www.dailymotion.com. Ofrojme Fluturime te rregullta direkte nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe shume shtete tjera per ne Kosove Prishtine si dhe anasjelltas. Per ne ; Kontakti ; GENEVA - PRISHTINA. Austria ka zgjeruar listën e shteteve të cilave ua ka ndaluar transportin ajror. Fluturime të sigurta dhe komode drejt Prishtinës, Tiranës, Shkupit dhe Ohërit. Në bazë të vendimit të fundit të Qeverisë së Kosovës më nuk do të ketë hyrje të udhëtarëve përmes portit ajror “Adem Jashari”. Sinjali.com 18 Mars 2020 07:38 . Rezervo me fluturime ndaq mu knaq n'pushime. Zurich Prishtine: Si te beni Rezervimin me te Mire dhe me te Lire Online Ne kete faqe per fluturime online do te mundohemi qe te ju ndihmojme duke u bere pothuajse udhezues i juaj ne zgjedhjen fluturimit tuaj me te mire nga Zurich ne Prishtine dhe me cmimet me te mira dhe me te favoreshme. ERI-FLY: Masat e Shëndetit Fluturime per ne PRISHTIN - KOSOVE, Veron ITALI / Nënat që presin të lindin dhe Medikamentet Siç njoftojnë nga ky aeroport, për këtë javë janë shtuar edhe dy fluturime në nisje me datë 4 dhe 5 prill. Bekijk kwaliteitsvideo's over eurokoha prishtine en deel ze online. Më lirë se kurrë. BA528 Londër (LHR) 2:20 pasdite Nisja ⇒ Prishtina (PRN) 6:20 pasdite Arritja Ontvang meer informatie over eurokoha prishtine op Bing. Rruga e UÇK-së 50000 Gjakovë Tel: +381 390 323 219 Fax: +381 390 326 204 Hyrja / MY BOOKING: Login: AVIO PRISHTINA Deshmorët e Kombit Pn. inkl. direkt me 20+6kg bagazh. Situata e pandemisë së Coronavirusit në Kosovë ka bërë që të ketë ndryshime të shpeshta edhe në itinerarin e fluturimeve nga Aeroporti “Adem Jashari” në Prishtinë. Sot është marrë vendim që të ndalohen fluturimet në të gjitha shtetet e Ballkanit Perëndimor. Nese ju jeni të regjistruar më herët mund të shikoni prenotimet e juaja të mëhershme. Fluturime direkte Prishinë - Venecia - Prishtinë Saba Tours fillon me linjën e rregullt me aeroplan çddo jave në relacionin Prishtinë - Venecia - Prishtinë me nisje: Çdo të hëne Aviokompania “Eurokoha” ka njoftuar se më datën 30 dhe 31 maj do të realizohen fluturime për në Gjermani. Po ashtu, albinfo.ch është njoftuar se fluturime nga kompania CHAIR do të ketë edhe më 15 maj 2020, nga Prishtina në Zurich. Rezervo me fluturime ndaq mu knaq n'pushime. PRISHTINA - GENEVA. Mua me eshte anuluar nje bilet nga kompania airore qe ka qene e planifikuar me 3 korrik. Prishtinë - München. Fluturimet inaguruese për në kryeqytetet Prishtinë, Kosovë (PRN) dhe Podgoricë, Mali i Zi (TGD) do të jenë më 4 korrik 2020. Login. Siç mund të shihet në këtë fotografi, katër aeroplanë po fluturonin për në Prishtinë vetëm në mbrëmjen e të premtes Kosovë: +383 38 525 525 Viber: +383 45 701 709 Gjermani: +49 617 3968 3000 Goedkope vluchten van Pristina naar Düsseldorf (PRN-DUS) Vanaf 124,99 €* Eurowings - hier boeken op eurowings.com Geen verborgen bijkomende kosten Prishtina, 3 December 2018 – Prishtina International Airport “Adem ... Germania Airlines will station an Airbus A319 at the airport Pristina. share. Rezervo dhe paguaj online dhe sigurte me kartele krediti. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit. Pershendetje Mos ka dikush informacion se kur fillojn fluturimet per Prishtine ? Zurich - Prishtinë e Gjenevë - Shkup Gjatë prenotimit do të krijohet një shfrytëzues i ri me të dhënat e duhura. Kosova Fly - Reisebüro - Günstige und Linien Flüge nach Kosova, Deutschland, Online Buchen nach Prishtina, Düsseldorf, Stuttgart, München +49 211 36 77 300 +49 177 36 93 097 Ju mund të prenotoni fluturime online, me disa opcione të ndryshme. Libri cheap airline për Gjermani, fluturime të ulëta nga aviobilet.com! Kontrolloni fluturime tona të lira në Gjermani. Prishtinë - München. Check-In U rekomandohet pasagjerëve që, për fluturime me KOSOVA REISEN Center mundësisht të paraqiten për përgatitje për fluturim dy orë përpara fluturimit të planifikuar, sepse sportelet mbyllen 40 minuta përpara nisjes. Rezervoni fluturime ekonomike në Shkup. Marte => bit.ly/STRPRNTU7 Enjte => bit.ly/STRPRNTH7 Diele => bit.ly/STRPRNSU7. Basel/Mulhouse nga CHF 79,00 Verone nga EUR 79,00 Shtutgart nga EUR 99,00 Dyseldorf nga EUR 99,00 Mynhen nga EUR 99,00 Cyrih nga CHF 159,00 London-Gatwick nga EUR 120,00 Gjeneve nga CHF 160,00 Rezervo tani : www.albatours-ks.com +377 45 556 055 save hide report. Njoftim/ Pesë fluturime në nisje nga Prishtina . Fluturime direkte Prishtine (PRN) – Stuttgart,Dusseldorf,Munchen,Basel,Malmo dhe Goteborg Fluturimet do të nisen një herë në javë të shtunave. Zoek Eurokoha Prishtine op Bing.nl www.bing.com. MySky 24 - lidhë Prishtinën me Evropë. Për ndryshime në rezervimet e juaja ju lutëm të … Gjeni tarifën më të ulët të disponueshme për udhëtimin tuaj dhe zbuloni Shkupin me Wizz Air. Kompania, përmes faqes së saj në “Facebook”, ka njoftuar se më 30 maj do të realizohet një fluturim për në Dusseldorf , ndërsa më 31 maj është planifikuar … Biletë Një drejtim duke filluar nga 99 CHF. Në dekretin e nënshkruar nga Ministria e Shëndetësisë në Austri është vendosur që nga tetë shtete ku ndaloheshin fluturimet, të zgjerohet lista në 18 shtete. Fluturime per Prishtine Ofrojme Fluturime te rregullta direkte nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe shume shtete tjera per ne Kosove Prishtine… Prishtina. PRISHTINA INTERNATIONAL AIRPORT “ADEM JASHARI” REACHES 2 MILLION PASSENGERS. Vendimi hyn […] Aeroporti i Prishtinës kërkon se për fluturime në kthim duhet të adresoni pyetjet tuaja në Ambasadën e Kosovës në shtetin ku ndodheni, ndërsa për bileta kontaktoni drejtpërdrejt kompanitë ajrore dhe agjencitë. Goedkope vluchten van Düsseldorf naar Pristina (DUS-PRN) Vanaf 74,99 €* Eurowings - hier boeken op eurowings.com Geen verborgen bijkomende kosten Düsseldorf - Prishtine nga 46 €, nje drejtim. Rezervo tani.